Soutěžte s námi a vyhrajte nové kšíry od Frenchie dle vlastního výběru a další zajímavé ceny.
Jako malý předvánoční dárek pro vás máme soutěž o populární kšíry Frenchie, pamlsky od Raw-Raw nebo 4nohy a také jeden výrobek od Natural Dog Company. Výherce si může vybrat z produktů, které najde na našich stránkách. V případě Frenchie kšír vám zašleme katalog s dostupnými variantami, které máme skladem.
A o co přesně soutěžíme:
- 1x postroj Frenchie dle vlastního výběru (1 výherce)
- Pamlsky od Raw-Raw, 4nohy.cz a jelení paroží (3 výherci)
- 1x kosmetický výrobek od Natural Dog Company ve velikosti (30 ml) dle vlastního výběru (1 výherce)
Rozdělení cen bude následovné.
1. místo: kšíry Frenchie dle vlastního výběru
2. místo: výrobek od Natural Dog Company (30ml)
3. místo: 1x pamlsky od Raw-Raw
4. místo: 1x sušené masíčko od 4nohy
5. místo: 1x paroží od 4nohy
Jak se soutěže zúčastnit?
- Na Facebooku najdete tento příspěvek se soutěžní otázkou. Do komentáře k příspěvku přidejte správnou odpověď na otázku.
- Dejte příspěvku "Like" (platí jakákoliv dostupná reakce - To se mi líbí, Srdíčko, Wow a další)
A je to. Pak už jen vyčkejte na vyhlášení 5 vítězů, které proběhne 2.11.2018.
Kdo vyhrává?
Vyhrát může každý, kdo správně odpoví na naši soutěžní otázku a zároveň dá svůj "Like" soutěžnímu Facebookovému příspěvku. Po ukončení soutěže posbíráme všechny správné odpovědi a vylosujeme 5 výherců, které vyhlásíme 2.11. do komentáře pod příspěvek.
Do kdy můžete soutěžit?
Soutěž končí 1.11.2018 ve 12:00 (CEST).
Kdy se dozvím, zda jsem vyhrál/a?
5 šťastných vítězů oznámíme v pátek 2.11. do komentáře pod náš FB soutěžní příspěvek.
Jak si vyzvednu výhru?
Po vyhlášení se s jednotlivými výherci domluvíme přes Facebook Messenger na výběru cen a kam je máme zaslat. Výherci neplatí žádné poštovné ani jiné poplatky. Pokud se nám výherci do 24 hod od vyhlášení neozvou (neodpoví na zprávu v Messengeru), připadá jejich cena dalšímu vylosovanému výherci soutěže.
Pořadatelem soutěže je Queri von Xerxes s.r.o., Černiv 83, 410 02 Lovosice, IČ: 06424945. Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována nebo přidružena k sociální síti Facebook.