AKCE! Každé pondělí zlevňujeme vybrané produkty nebo kategorii. Můžeš vychytat slevu až 40 %. Takže v pondělí!

Snout Soother vs. kokosový olej

Účinky Snout Sootheru
Obavy o to, co a jak nanášet na psí čumák jsou vcelku přirozené. Hlavně proto, že jak známo, psí nosánek je citlivým místem s mnoha nervovými zakončeními a také proto, že cokoli se vyskytne v jeho okolí, skončí v tlamě.

 

Kokosový olej je jednoznačně známým přírodním  promašťovadlem, které je mimo jiné prvkem ve složení spousty produktů firmy Natural Dog Company, která vyrábí i doporučovaný Snout Soother.

Proč tedy používat zmiňovaný Snout Soother, když kokosový olej má samé příznivé účinky?

Je to snadné, olej sám o sobě i přes všechny svoje ocenitelné vlastnosti nikdy nezastane takovou službu jako produkt, který je až po okraj nabit spoustou olejů, másel a přírodních složek.

Kokosový olej se také sám o sobě vyznačuje pomalým vsakováním skrz povrch nosu pejsků. Aby pokožka stihla vstřebat všechny jeho výživné látky, zabralo by to okolo 10 minut. A jak všichni víme, udržet čtyřnohého kamaráda 10 minut v klidu bez olizování se, to zní jako nadlidský úkol pro nejednoho z páníčků.

Snout Soother proto obsahuje i složky, které pomáhají rychlému a efektivnímu vstřebání látek a jejich plnému využití. Pro ty, co by si nebyli jisti, zda je pro ně právě tento produkt to pravé ořechové máme i malou tzv. „cestovní verzi“ tohoto balzámu, kterou můžete využít mimo jiné i jako tester pro svého pejska.

I přes to, že produkty pravidelně doplňujeme stává se, že jsou pro velký zájem vyprodané. Sledujte náš Facebook ať víte, kdy dorazí další zásilka. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení